ضمانت بازگشت وجه چیست و چه طور می توان از آن استفاده کرد؟

پس از دریافت نهایی وب سایت خود و دسترسی به سامانه مدیریت آن، شما ۱۴ روز زمان دارید که کارآمدی سامانه و کیفیت آن را تست نمایید. در صورتی که در طی این ۱۴ روز از وب سایت خود راضی نبودید، می توانید تمام وجه پرداختی خود را در کمتر از ۲۴ ساعت کاری پس بگیرید.

کافی است با ما تماس بگیرید و درخواست بازگشت وجه خود را اعلام نمایید، وجه شما بدون هیچ پیش شرطی طی ۲۴ ساعت کاری به طور تمام و کمال به شما پرداخت خواهد شد، ملاک ما تنها رضایت شخصی شما است.

 

چرا این تضمین را می دهید؟

رضایت مشتریان ستون و پایه رشد و تعالی هر کسب و کاری است. از آنجایی که خدمات ما به صورت پروژه ای ارائه نمی شود و به صورت نرم افزار در قالب سرویس یا همان SaaS ارائه می گردد (SaaS چیست و چرا به نفع شما است؟) تنها راه بقای کسب و کار ما همکاری طولانی مدت با مشتریان و جلب رضایت ایشان می باشد.

متاسفانه به دلیل تجربه های ناخوشایندی که در حوزه طراحی وب سایت وجود دارد، بسیاری از مشتریان در نگاه اول نسبت به ارائه دهندگان خدمات طراحی وب سایت بدبین هستند.

حق شما است
که بتوانید از کیفیت خدمات و سامانه ای که خریداری می کنید مطمئن شوید و ریسک خود را کاهش دهید.
ما به کیفیت خدماتمان ایمان داریم و به این حق شما احترام می گذاریم.

 

چه طور می توانید تمام پول را برگردانید؟

طراحی وب سایت در قالب سرویس (SaaS)، زیرساخت های کاملا مدرن، به روز و متفاوتی می طلبد. همانطور که توانسته ایم هزینه خدمات مستمر شما را کاهش دهیم و وب سایت ها را به طور مستمر و یکپارچه به روز رسانی کنیم، زیرساخت قدرتمند نرم افزاریمان به ما این قدرت را می دهد که با حداقل هزینه ممکن، قابلیت بازگشت تمام و کمال وجه شما را طی ۱۴ روز مهلت تست وب سایت داشته باشیم.

تقبل این هزینه ناچیز در مقابل حذف ریسک خرید و جلب رضایت شما قابل چشم پوشی است.
این بخش کوچکی از قابلیت های سامانه انحصاری دنانت است،
لذت استفاده از این سامانه را از دست ندهید!