چرا فرامارت؟

بیش از ده سال سابقه فعالیت مستمر در زمینه طراحی و پیاده سازی نرم افزارهای تحت وب

کارشناسان دنانت با بیش از ده سال سابقه فعالیت مستمر در زمینه طراحی و پیاده سازی نرم افزارهای تحت وب، دارای دانش و تجربه و تسلط کامل در این زمینه بوده و همواره تلاش داشته اند تا نرم افزارهایی با استاندارد های روز و قابل رقابت در سطح جهانی را تولید و ارائه نمایند.

در این رابطه کارشناسان دنانت موفق به طراحی و توسعه سامانه تحت وب جامعی به عنوان بستر توسعه انواع نرم افزار تحت وب (مانند وب سایت ها) با نیازهای گوناگون شده اند. این سامانه به طور کاملاً بومی منطبق و متناسب با نیازهای مورد نظر طراحی و پیاده سازی شده است.

در نظر گرفتن توسعه پذیری و مقیاس پذیری به عنوان اصل اساسی توسعه سامانه دنانت

یکی از اصول اساسی و اهداف طراحی و توسعه سامانه دنانت همواره توسعه پذیری و مقیاس پذیری بوده است. این امر به مشتریان ما اطمینان خاطر می دهد که همروند با توسعه کسب و کار ایشان امکان ارتقاء و توسعه وب سایتشان فراهم است. اهمیت این مورد زمانی بهتر مشخص می شود که بدانید بسیاری از ارائه کنندگان خدمات طراحی وب سایت دارای دانش و تجربه و تسلط کافی (حتی اولیه) برای توسعه سیستمی که در اختیار مشتریان خود قرار می دهند نیستند. صرفاً با روند نصب ابتدایی یک نرم افزار مدیریت محتوای رایگان آشنا شده اند و یک یا چند افزونه برای آن یافته و بدون در نظر گرفتن آینده چنین راهکارهایی تبلیغات فروش خدمات طراحی سایت را آغاز نموده اند. قطعاً ریسک و خطرات این چنین راهکارهایی در آینده متوجه مشتریان ایشان خواهد بود و شرکت های یاد شده مسئولیتی نخواهند پذیرفت.

همچنین برخی راهکار های ارزان قیمت تحت عناوینی همچون سایت سازو ... وجود دارد که در حقیقت با چنین راهکارهایی به شما یک وب سایت ارائه نمی شود بلکه صرفاً با یک حساب کاربری امکان استفاده از امکانات ابتدایی یک وب سایت اشتراکی را خواهید داشت. اگرچه می توانید به ظاهر دامنه اینترنتی خود را به صفحات مربوط به حساب کاربری خود متصل نمایید لیکن سایت ایزوله، امن، قابل توسعه و مطمئنی در اختیار نخواهید داشت. این در حالی که دنانت به هر مشتری سایتی ایزوله، قابل توسعه در حدی که بتواند مشابه بزرگترین سایت ها عمل نماید ارائه می کند. در خدمات دنانت هیچ محدودیتی برای توسعه وب سایت یک مشتری وجود ندارد. یک فروشگاه کوچک امروز می تواند تا سطح یک فروشگاه بزرگ همچون دیجی کالا توسعه یابد.

به کارگیری جدیدترین و برترین فناوری ها، معماری ها، الگوهای طراحی و چهارچوب های کاری

سامانه دنانت با به کارگیری جدیدترین و برترین فناوری ها، مدرن ترین معماری های نرم افزار، الگوهای طراحی، چهارچوب های کاری، اجرای دقیق اصول مهندسی نرم افزار و انطباق دقیق و سخت گیرانه با استانداردهای پیشرفته جهانی، علاوه بر دارا بودن کیفیت برتر و توسعه پذیری ایده آل به میزانی قابل توجه امکان کاهش هزینه طراحی و پیاده سازی انواع وب سایت ها و سایر نرم افزار های تحت وب را فراهم می نماید.

سامانه دنانت به طور دایمی به جدیدترین فناوری ها و استاندارد ها به روز شده و همواره تحت فرآیند بهبود مستمر و توسعه امکانات و قابلیت ها می باشد و تمامی نرم افزارهای توسعه داده شده بر پایه بستر سامانه دنانت بهبود های یاد شده را به طور مستمر دریافت می نمایند و بنابراین هرگز قدیمی نشده و نیازی به بازنویسی و باز طراحی نخواهند داشت. این مورد یکی از مزایای بزرگ استفاده از سامانه تحت وب دنانت به عنوان هسته نرم افزاری و بستر توسعه انواع نرم افزار های تحت وب دیگر مانند وب سایت های اینترنتی می باشد.

یکی از اصول اساسی مورد توجه در طراحی و توسعه سامانه تحت وب دنانت توسعه پذیری و مقیاس پذیری بوده و این امر امکان طراحی و توسعه انواع نرم افزار تحت وب یا وب سایت هایی با نیازهای متفاوت را با کمترین هزینه و کیفیتی ایده آل در سطح استانداردهای جهانی فراهم می کند.

فرآیند توسعه سامانه دنانت کاملاً پویا و مستمر بوده و امکانات هر زیر سیستم به طور مستمر با مدل نیازهای به روز شده در واحد تحقیقات و برنامه ریزی دنانت و بر اساس کارکرد سیستم و پیشنهادهای کاربران و کارفرمایان گرامی مورد بازبینی قرار می گیرد و افزایش امکانات هر بخش یا زیر سیستم در کنار بهبود مستمر آن ها امری رایج و جا افتاده در توسعه سامانه دنانت می باشد.

برای توسعه سامانه دنانت برترین فناوری موجود که در حال حاضر به اوج پختگی و کیفیت خود رسیده است یعنی فناوری دات نت و یکی از پیشرفته ترین و پرکاربردترین زبان های برنامه نویسی موجود یعنی زبان سی شارپ به کار گرفته شده است. امروزه کیفیت، توانایی ها و به ویژه همراهی بهتر و قوی تر فناوری دات نت با اصول مهندسی نرم افزار، آن را به تنها انتخاب مناسب بدل کرده است. اگرچه کارشناسان دنانت در طول سالیان متعدد با فناوری ـ زبان PHP نیز همراه بوده اند، لیکن با ظهور و پختگی دات نت دیگر شکی برای انتخاب آن وجود نداشته است.

سامانه دنانت دارای سیستم مدیریت محتوا (CMS) بسیار پیشرفته ای می باشد. این سیستم نسل جدیدی از قابلیت ها و مفاهیم را معرفی می کند که پیاده سازی آن بدین صورت در میان سامانه های دیگر داخلی، خارجی یا منبع باز کم نظیر یا بی نظیر است.

قابلیت های طراحی چیدمان صفحه و طراحی عنصر محور (Element first) به کار گرفته شده در این سامانه طیف وسیعی از قابلیت ها و اختیارات را به صورتی بسیار ساده در اختیار مدیر وب سایت قرار می دهد. علاوه بر آن امکان توسعه بی نظیری را نیز فراهم می نماید.

همچنین ویرایشگر ویژه ای برای این سامانه طراحی شده است که امکانات بی نظیری برای افزایش کیفیت محتوا، از جمله انجام اصلاحات نگارشی، حاشیه بندی، جایگزینی حروف غیر استاندارد، تبدیل اعداد به فارسی، تهیه محتوا به صورت واکنشگرا و بسیاری موارد دیگر را دارا می باشد.

توجه به این نکته ضروری است که واکنشگرا بودن وب سایت صرفاً با طراحی قالب واکنشگرا تأمین نمی شود. بلکه ایجاد امکاناتی برای تولید محتوای مناسب و واکنشگرا که در بسیاری از سامانه ها نادیده گرفته می شود و به طور کامل به کاربر واگذار می گردد، بخش مهمی از پاسخ به این نیاز است.

از دیگر ویژگی های بارز ویرایشگر سامانه دنانت می تواند به اعمال و نمایش سبک های گرافیکی به کار گرفته شده در لایه نمایش یا قالب وب سایت در هنگام ویرایش محتوا در پنل مدیریت وب سایت اشاره نمود که صرفه جویی در زمان و افزایش کیفیت نهایی محتوای تولید شده پی آمد آن خواهد بود.

تنها سامانه بومی اختصاصی مجهز به تلگرام

اگرچه ممکن است شنیده باشید برخی سامانه های غیر بومی نیز امکان اتصال به بستر تلگرام را دارند اما تفاوت بزرگی وجود دارد. تمامی آن ها در بهترین حالت پس از طی مراحل خسته کننده صرفاً قادرند به کانال ها پیام ارسال نمایند و یا مدیریت یک ربات را به شکلی ناقص پیاده سازی نمایند. این در حالی است که سامانه دنانت دارای زیر سیستم مجزایی برای تلگرام است که امکان تجمیع با زیر سیستم باشگاه مشتریان دنانت را نیز دارد. این زیر سیستم، دارای همان قدرت نرم افزار تلگرامی است که ممکن است روی گوشی خود نصب کرده باشید و نه تنها امکان ارتباط با کانال ها، ربات ها و ... را دارد بلکه به عنوان یک تلگرام کلاینت کامل می تواند مستقیماً به یک شماره همراه پیام ارسال نماید. چنین قابلیتی تاکنون در هیچ سامانه وب سایت دیگری  وجود ندارد. 

بدیهی است بر اساس خط مشی دنانت و پایبندی آن به اصول و استانداردها، این زیر سیستم هرگز برای ارسال تبلیغات اسپم در اختیار کاربران قرار نخواهد گرفت لیکن برای ارسال پیام های تراکنشی به مدیران وب سایت یا کاربران آن می تواند معجزه ای بزرگ باشد.

امکانات بومی سازی سامانه دنانت برای جهانی شدن تجارت شما

اگرچه سامانه دنانت در درجه اول بر اساس نیازهای فارسی زبانان طراحی شده است، لیکن با به کارگیری اصول مهندسی نرم افزار روزآمد، امکانات کاملی را برای بومی سازی در فرهنگ های دیگر دارا می باشد به طوری که هم اکنون قابل ارائه به بیش از ۵۰ زبان ـ فرهنگ زنده دنیا می باشد. بسیاری از مشتریان ما پس از گذشت مدتی از فعالیت خود خواسته اند تا یک یا چند زبان به وب سایت ایشان اضافه شود تا بتوانند محصولات و خدمات خود را به مشتریان خارج از کشور ارائه نمایند. زبان های انگلیسی، عربی و چینی از مهمترین زبان های مورد درخواست است. این امر ممکن است در آینده برای شما نیز صادق باشد.

متأسفانه غالب سامانه های موجود یا نرم افزارهای مدیریت محتوای رایگانی هستند که برای نیاز فارسی زبانان توسعه داده نشده اند و صرفاً با اندکی دستکاری به فروش می رسند و یا سامانه هایی هستند که به درستی تمهیدات و اصول بومی سازی در آن ها در نظر گرفته نشده است و حتی برای زبان فارسی هم مشکلاتی دارند. با سامانه تحت وب دنانت می توانید با آسودگی خیال کسب و کار خود را توسعه دهید و به جهانی شدن بیاندیشید.

لایه نمایش (قالب) واکنشگرا، حرفه ای و قابل توسعه یا جایگزینی بدون نیاز به تغییر ساختار سامانه

سامانه دنانت با معماری MVC و به صورت چند لایه و بدون آمیختگی کد، نمایش و محتوا ایجاد شده است. از این رو قالب یا لایه نمایش وب سایت به صورت لایه ای مجزا بوده و مانند پوسته ای بر روی لایه های دیگر قرار دارد. خوشبختانه این مورد نه تنها امکان طراحی لایه نمایش (قالب) سفارشی را فراهم می نماید، بلکه امکان دستکاری و یا جایگزینی کامل لایه نمایش را در آینده میسر می سازد.

همچنین با نگرش به پایبندی دنانت به اصول مهندسی نرم افزار و استانداردهای روز جهان، کلیه طراحی های دنانت به صورت واکنشگرا (Responsive) می باشد و بر خلاف بسیاری از طراحان و ارائه دهندگان خدمات وب سایت، دنانت برای واکنشگرایی قالب وب سایت هزینه ای دریافت نمی کند و این امر را لازمه تأمین کیفیت سامانه می داند.

مدرن ترین سیستم پیمایشگر ممکن

سامانه دنانت با طراحی زیر سیستم ویژه Navigation برای منو ها، امکان مدیریت یک یا حتی چند مجموعه منو را با روش بسیار ساده کشیدن و رها کردن و با قابلیت چند سطحی میسر ساخته است. امکان افزودن آیکون، کنترل پنجره هدف و کشیدن به سمت چپ و راست برای ایجاد یا حذف زیر شاخه از سایر قابلیت های این بخش است.

همچنین این سامانه قابلیت های ویژه ای مانند امکان تولید خودکار منو  از منابع مختلف مانند گروه محصولات، پرس و جوهای خودکار مطالب و غیره را دارا می باشد.

پویایی محض و سهولت در تولید محتوا و به روز رسانی آن

صفحات در سامانه دنانت کاملاً پویا بوده و علاوه بر این سامانه دنانت از بسیاری  قابلیت های ویژه مانند Blueprint با امکان به روز رسانی تکثیری برخوردار می باشد.

یکی از کاربرد های این ویژگی امکان تعریف عناصر جدید و دلخواه، توسعه یا ترکیب عناصر پایه، تنظیم یکباره محتوای یک عنصر و به کارگیری نا محدود آن در صفحات مختلف است. در این صورت با به روز رسانی آن عنصر پیش تنظیم شده، تغییرات در تمام صفحات و نقاط به کارگیری آن تکثیر شده و نیازی به روزآمد نمودن تمامی صفحات وجود نخواهد داشت.

بسیاری از مواردی که در سامانه دنانت برای نیازهای یک کاربر فارسی زبان طراحی و پیاده سازی شده است، برای اولین بار توسط دنانت ارائه شده است و بسیاری از این موارد هنوز هم به صورت انحصاری فقط در سامانه دنانت وجود دارند. 

حرفه ای ترین پنل مدیریت وب سایت

این یک ادعای تبلیغاتی نیست. قابل اثبات است. کافی است در یک جلسه مشاوره حضوری شرکت نمایید و از نزدیک امکانات و توانمندی مدیریتی سامانه دنانت را مشاهده نمایید. آنگاه پنل مدیریت بسیاری سامانه های داخلی و خارجی دیگر در مقایسه با آن بسیار ابتدایی و نا کارامد به نظرتان خواهد رسید. پنل مدیریت وب سایت به صورت کاملاً فارسی منطبق با نیازهای بومی به صورت واکنشگرا در چندین تم مختلف و دارای تنظیمات کاربردی متنوع طراحی و توسعه داده شده است. همچنین پیشخوان مرکز مدیریت دارای اطلاعات دقیق آماری و تحلیلی به صورت نمودارهای زیبا و دارای کیفیت بصری فوق العاده می باشد.

زیبایی ظاهری و قابلیت های کاربردی ویژه از نکات قابل توجه مرکز مدیریت سامانه دنانت می باشد.

امکان مدیریت کامل مطالب و محتوای وب سایت

تمامی بخش های وب سایت و تمامی مواردی که تحت عنوان محتوا قرار می گیرند قابل ویرایش و مدیریت به ساده ترین و سریع ترین روش های ممکن هستند. به طور مثال تمامی بخش های وب سایت در صورتی که مدیر با مشخصات کاربری خود وارد سایت شده باشد، دارای یک نمایه قلم برای ویرایش هستند که با سهولت زیادی امکان ویرایش آن بخش را تنها با یک کلیک فراهم می کند. همچنین پس از اتمام عملیات ویرایش، سامانه به صورت خودکار مدیر را به محل قبلی باز می گرداند. به این صورت روش ساده، روان و سریعی برای ویرایش هر بخش در اختیار مدیر قرار خواهد گرفت. همچنین امکانات متعددی برای ویرایش گروهی موارد محتوایی در نظر گرفته شده است. علاوه بر این در پنل مدیریت نیز امکان ویرایش تمامی بخش ها وجود دارد.

سامانه دنانت دارای سیستم ویژه ای تحت عنوان محتواهای شاخص می باشد که برای نمایش محتواهای خاص به صورتی ویژه همراه با جلوه های دیداری زیبا در نظر گرفته شده است. این سیستم امکان درج Widget های متعددی از انواع گوناگون و با قابلیت های دیداری متفاوت را فراهم می نماید.

فراهم نمودن امکان تحلیل رفتار مخاطبان کسب و کار شما

سامانه دنانت قابل اتصال به سیستم های آماری و آنالیز و تحلیل متفاوت می باشد. سامانه دنانت به طور پیش فرض از چند مسیر از جمله جامع ترین سیستم آنالیز موجود یعنی سامانه آنالیز مربوط به شرکت گوگل و نیز سیستم های داخلی اختصاصی دنانت داده های متعددی که دارای اهمیت ویژه برای تحلیل کارکرد وب سایت و رفتار مخاطبان هستند را جمع آوری و تحلیل نموده و به صورت نمودارهای گرافیکی زیبا و نیز به صورت عددی در اختیار مدیر وب سایت قرار می دهد. از این جمله می توان داده های مربوط به تعداد بازدیدها، تعداد کاربران، تعداد نمایش صفحات، میانگین زمان هر بازدید، نرخ پرش و بسیاری موارد دیگر را نام برد که در بازه های زمانی تعیین شده تحلیل و به اطلاعات و سپس به دانش تبدیل می گردند.

همچنین بخش های ویژه ای مانند باشگاه مشتریان و یا فروشگاه دارای سیستم های آماری و گزارش های کارکردی مختص خود علاوه بر موارد یاد شده بالا هستند.

ساخت فرم برای دریافت اطلاعات از مشتریان یا ثبت سفارش از این ساده تر نمی شود

نحوه طراحی و پیاده سازی سیستم فرم ساز سامانه دنانت علاوه بر فراهم کردن امکان ایجاد سریع و ساده انواع فرم های مورد نظر مدیر وب سایت، دارای امکانات متعددی برای نشانه گذاری روی فیلد ها و به کارگیری اطلاعات دریافتی در برنامه ریزی تجاری و بازاریابی می باشد. از آنجا که تمامی امکانات سامانه دنانت به صورت بومی و از ابتدا توسط کارشناسان دنانت بر اساس مدل های نیاز بدست آمده در واحد تحقیقات و برنامه ریزی طراحی و پیاده سازی شده اند، دارای کارکرد، بازدهی، پیوستگی و انسجام ویژه ای در کنار هم هستند. به طور مثال سیستم فرم ساز به خوبی با باشگاه مشتریان و یا سیستم های پیام رسانی مبتنی بر پست الکترونیک، پیامک و تلگرام هماهنگ و منسجم می باشد.

با زیر سیستم فرم ساز سامانه دنانت در کمتر از یک دقیقه می توانید فرم کاملی با انواع فیلد ها بسازید و در صفحات خود به کار ببرید. همچنین می توانید برای فرم خود گردش کار ویژه ای تعریف نمایید تا مثلاً در صورت تکمیل آن توسط مشتری، برای او و برای شما پیامی در تلگرام و یا پیامک یا ایمیلی ارسال شود. تنظیم نمایید در بازه های زمانی مشخصی پیام های پیش بینی شده ای برای مشتریان بالقوه کسب و کار شما که فرم مشخصی را تکمیل نموده اند ارسال شود. به این ترتیب می توانید بسیاری از روند ها و گردش کارهای کسب و کار خود را اتوماتیک نمایید.

زیر سیستم هوشمند نقشه سایت، ایده آل برای معرفی بخش های مختلف سایت به موتورهای جستجو و کاربران

سامانه دنانت دارای سیستم پویای تولید نقشه سایت ویژه موتور های جستجو و نیز ویژه کاربران وب سایت می باشد. به جرأت می توان گفت امکانات و قابلیت های این سیستم کم نظیر یا بی نظیر است.

این سیستم دارای امکان تحلیل آدرس و گروه بندی خودکار و نیز امکان مدیریت گرافیکی پیشرفته با قابلیت کشیدن و رها کردن برای تولید نقشه سایت حرفه ای می باشد.

همچنین منابع ورودی مورد استفاده برای تولید نقشه سایت توسط مدیر سایت قابل تعیین و تغییر می باشد. علاوه بر آن سیستم امکان مدیریت سطوح نمایش منابع در نقشه سایت را فراهم می کند.

زیر سیستم SEO (بهینه سازی برای موتورهای جستجو)

فعالیت ها و تمهیدات لازم در این رابطه از ابتدای طراحی و پیاده سازی سامانه دنانت مد نظر بوده است و به صورت فعالیتی مستمر در حال پیگیری و انجام می باشد. در این رابطه لازم است به چند نکته توجه شود.

بخشی از بهینه سازی وب سایت برای موتور های جستجو (SEO)، شامل تمهیدات و پیاده سازی  های فنی و وابسته به طراحی سامانه است. در این رابطه دنانت بیشینه تلاش خود را به کار بسته و در مقایسه با سامانه های مشابه دارای کیفیت مناسب مطابق با استاندارد های کاملاً به روز در سطح جهانی می باشد. برخی از موارد مربوط به پیاده سازی سامانه در جهت بهینه سازی آن برای موتور های جستجو به طور بسیار خلاصه بدین شرح است.

 • استاندارد بودن کد طراحی صفحات
 • در نظر گرفتن نکات مرتبط با موتور های جستجو مانند قابل دریافت بودن محتوای صفحات توسط خزنده های موتورهای جستجو
 • قابلیت دنبال شدن صحیح پیوند های صفحه توسط خزنده های موتورهای جستجو
 • عدم استفاده بی مورد از فناوری هایی مانند Ajax (بر خلاف رویه معمول در ایران که به دلایل تبلیغاتی چنین فناوری های مفیدی به صورت بیجا و بی رویه مورد بهره برداری قرار می گیرند. مثلاً برای بارگذاری کل محتوای صفحه. چنین کاربردهایی بر خلاف اصول و دلایل پیدایش فناوری های یاد شده است.)
 • نحوه تولید آدرس برای صفحات در سامانه دنانت به طور کامل در جهت بهینه سازی برای موتور های جستجو طراحی شده است به طوری که بر خلاف بسیاری از سامانه های مشابه و حتی معروفترین سامانه های منبع باز متداول، برای تولید آدرس صفحات در سامانه دنانت از پارامتر های متعدد و پیچیده و طولانی استفاده نشده است. بلکه از همان عنوان صفحه و یا متن مورد نظر کاربر استفاده می گردد که سبب می شود موتور های جستجو امکان تطبیق عبارت مورد جستجو با حتی آدرس صفحات وب سایت را داشته باشند. بدیهی است موتور های جستجو اهمیت بالایی به کلمات موجود در آدرس وب سایت می دهند و آن را به عنوان صفحه کاملاً مرتبط با عبارت مورد جستجو نمایش خواهند داد.
 • امکان کنترل رفتار ربات های جستجو گر از طریق زیر سیستم مربوطه
 • طراحی و پیاده سازی زیر سیستم کم نظیر و یا بی نظیر نقشه سایت با امکانات متعدد از جمله امکان مدیریت Drag & Drop، الویت بندی صفحات، علامت گذاری تاریخ به روز رسانی صفحه و ...
 • طراحی و پیاده سازی زیر سیستم مسیریابی خودکار
 • طراحی و پیاده سازی زیر سیستم مسیریابی سفارشی و نیز بازنویسی مسیر. یکی از ساده ترین کاربردهای این زیر سیستم امکان مدیریت چند آدرس برای یک صفحه است به طوری که برای موتور های جستجو بهینه بوده و بر خلاف اصول و استاندارد ها نباشد و محتوای تکراری محسوب نگردد.
 • زیر سیستم مدیریت دامنه و مدیریت رکورد های DNS که امکاناتی در رابطه با بهینه سازی برای موتور های جستجو را نیز شامل می شود. چنین بخشی در هیچ یک از سامانه های مشابه وجود ندارد.

بخش دیگری از فعالیت های مرتبط با بهینه سازی برای موتور های جستجو را فعالیت های تولید محتوا و نگهداری وب سایت تشکیل می دهند. البته در این رابطه باید توجه شود بهینه سازی برای موتور های جستجو با بهبود رتبه در موتور های جستجو هم ارز نیست.

اگرچه بهینه سازی برای موتور های جستجو می تواند سبب افزایش رتبه به صورتی تدریجی و پایدار شود اما باید در نظر داشت روش هایی که امروزه در این مورد جریان دارد ارتباطی به بهینه سازی نداشته و صرفاً فعالیت های تبلیغاتی مانند اسپانسر شدن در وب سایت گوگل، خرید پیوند های برگشتی به وب سایت، خرید بازدید کننده و مواردی از این دست است که نه تنها این موارد به بهینه سازی ارتباط ندارند بلکه در اغلب موارد سبب افزایش رتبه دایمی و پایدار نیز نمی شوند و چنانچه به صورت غیر اصولی و خلاف توصیه موتور های جستجو انجام شوند ممکن است سبب کاهش رتبه به دلیل جریمه از سوی موتور های جستجو نیز بشوند.

بنابراین بهینه سازی وب سایت از این جهت وابسته به میزان و نحوه تولید محتوا از سوی مدیر وب سایت و نیز نحوه مدیریت و درج محتوا در وب سایت می باشد. در این رابطه کارشناسان دنانت به صورت مستمر بر روی وب سایت مشتریان خود نظارت داشته و راهنمایی های لازم را ارائه می نمایند.

باید توجه داشت در رابطه با بهبود وب سایت برای موتورهای جستجو هیچ معجزه ای وجود نداشته و این فرآیند پدیده ای زمان بر است. برای اثبات این مدعا همین بس که متن صریح موجود و مستند در وب سایت شرکت گوگل، تمامی کسانی که در این رابطه ادعای معجزه دارند را کلاه بردار معرفی می نماید.

روش های متنوع آموزش و راهنمای مدیریت وب سایت

سامانه دنانت به صورت خود مستند طراحی شده است. در هر بخش توضیحات کافی و راهنماهای حین کار درج شده است. همچنین مستندات راهنمای سامانه به صورت آنلاین در اختیار کاربران قرار می گیرد. علاوه بر آن سامانه دنانت دارای تورهای اختصاصی برای آموزش و آشنایی سریع با سامانه می باشد. پس از پیاده سازی هر پروژه نیز امکان برگزاری جلسه آموزش حضوری در محل شرکت مهیاست.

زیرساخت قدرتمند با هدف توسعه پذیری و کاهش هزینه و زمان توسعه

سامانه دنانت دارای زیرساخت قدرتمند و توسعه پذیری است که سبب می شود بسیاری از نیاز های جدید به صورت چابک و در کمترین زمان ممکن حتی از طریق پنل مدیریت وب سایت پیاده سازی شود.

یکی از این نقاط توسعه پیشرفته، سیستم بسیار قدرتمند پرس و جو و پروجکشن می باشد. این سیستم به مدیر وب سایت امکان ایجاد پرس جو ها، پروجکشن ها و نمایش نتایج حاصل در وب سایت را می دهد. با استفاده از این قابلیت های زیرساخت سامانه، مدیر سایت می تواند بسیاری از نیازهایی که در سامانه های دیگر مستلزم روزها زمان و طراحی یک یا چند ماژول و صرف هزینه زیاد می باشد را صرفاً از طریق پنل مدیریت و به نحو سطح بالا و بصری تأمین نماید. یکی از امکانات جانبی این سیستم امکان ایجاد نامحدود خروجی Feed یا RSS برای بخش های مورد نظر می باشد. بسیاری از بخش ها مانند بخش مقالات، وبلاگ، اخبار و غیره به طور پیش فرض دارای خروجی RSS هستند.

ابزارهای مدیریتی پیشرفته

سامانه دنانت دارای ابزارهایی با طراحی حرفه ای و پیشرفته است که کمک شایانی به ساده سازی مدیریت محتوای وب سایت می نماید. به طور مثال تنها با چند کلیک می توانید گالری تصاویر بسازید. سیستم نمایش گالری بسیار پیشرفته و واکنشگرا بوده و به خوبی در دستگاه های موبایل و تبلت قابل استفاده می باشد. این سیستم از قابلیت پشتیبانی از صفحات لمسی نیز برخوردار است.

بخش مدیریت رسانه دارای امکانات متعدد و ویژه ای مانند تغییر سایز خودکار، برش خودکار، حاشیه گذاری خودکار و بسیاری موارد دیگر بر اساس پروفایل تعیین شده است که به ویژه در مورد تصاویر محصولات زمان بسیار قابل توجهی را صرفه جویی می کند. سیستم مدیریت رسانه دارای ویرایشگر تصاویر حرفه ای برای انجام بسیاری عملیات پایه و کاربردی گرافیکی بر روی تصاویر به صورت آنلاین می باشد. پس از ویرایش امکان ذخیره تصویر حاصل در سیستم رسانه به سادگی میسر است. این موارد تنها مثال های کوچکی از مجموعه بی نظیر ابزارهای مدیریتی اختصاصی سامانه دنانت است.

امنیت و سیستم مدیریت دسترسی پیشرفته

سامانه دنانت با پیشرفته ترین و به روز ترین و امن ترین فناوری روز یعنی ASP.NET MVC و به کار گیری دقیق و سخت گیرانه اصول مهندسی نرم افزار طراحی و پیاده سازی شده است. همین امر و برنامه نویسی پیشرفته و به روز، امنیت سامانه را تضمین می کند. 

همچنین تمامی داده های حساس مانند کلمات عبور و ... در سامانه دنانت با استفاده از جدیدترین، پیچیده ترین و پیشرفته ترین الگوریتم های رمز گذاری (Encryption) به صورت رمز شده در پایگاه داده ذخیره می شوند. این داده های حساس به سبب مسائل امنیتی پیچیده که امروزه در وب سایت های تراز اول دنیا مورد نظر است به صورت غیر قابل برگشت رمزنگاری شده اند تا حتی در صورت نفوذ هم قابل استفاده نباشند.

سامانه دنانت دارای سیستم کنترل دسترسی پیشرفته ای است که امکان کنترل دسترسی به منابع را بر اساس نقش کاربر و در سطح نوع یا مورد محتوا فراهم می نماید. این سیستم دارای چنان سطحی از انعطاف و توسعه پذیری می باشد که می تواند پاسخگوی هر مدل کنترل دسترسی مورد نظر باشد. همچنین این سامانه دارای سیستم عضویت ویژه می باشد. این سیستم امکان فروش نقش های کاربری را فراهم می کند. با خرید یا اعطای عضویت ویژه به کاربر، نقش یا نقش های تعیین شده برای او به صورت خودکار تنظیم می گردد که سبب دسترسی او به منابعی غیر عمومی می گردد. طرح های عضویت دارای زمان بندی و تنظیماتی مانند بها، دوره پرداخت و غیره می باشند. وب سایت پس از سپری شدن مدت زمان مربوطه به صورت خودکار نقش های ویژه را از حساب کاربر حذف کرده و همان نقش های پیش از خرید عضویت ویژه را برای وی در نظر خواهد گرفت.

سیستم انتقال پیام پیشرفته

سامانه دنانت دارای سیستم Message Bus بسیار کارایی می باشد. از آنجا که تمامی بخش های سامانه به صورت مجرد و بدون وابستگی مستقیم به هم و بر اساس اصول مهندسی نرم افزار پیشرفته روز دنیا طراحی شده اند، امکان پیاده سازی گذرگاه پیام با انواع روش های پیام رسانی وجود دارد. در حال حاضر پست الکترونیک، پیامک، تلگرام و ... پیاده سازی شده اند.

بر اساس تحقق شرایط، بروز رویداد ها و انجام عملیات گوناگون سیستم به صورت خودکار و یا به درخواست مدیر می تواند اقدام به ارسال انواع پیام از جمله پست الکترونیک به کاربران عضو و غیر عضو و مدیران نماید.

اتوماسیون فرآیندهای تجاری و بازاریابی با سیستم باشگاه مشتریان

سامانه دنانت دارای زیر سیستم بسیار پیشرفته ای تحت عنوان باشگاه مشتریان با قابلیت مدیریت هوشمند و خودکار سازی فرآیند های تجاری ـ بازاریابی می باشد. این بخش با زیر سیستم های دیگر مانند فرم ساز، زیر سیستم مدیریت وظایف، زیر سیستم گردش کار و ... به خوبی هماهنگی و انسجام داشته و به صورت یکپارچه قابل استفاده می باشد. ساده ترین نتیجه همکاری یاد شده، امکان ایجاد و مدیریت انواع خبرنامه و اجرای برنامه های بازاریابی هدفمند (درونگرا) می باشد.

به طور مثال علاوه بر تمامی امکانات مرسوم در حوزه مفهومی خبرنامه و ... این سیستم امکان می دهد تا بر اساس یک کنش کاربر مانند تکمیل یک فرم، عضویت در یک خبرنامه، ابزار علاقه مندی به یک مطلب و ... بر اساس یک برنامه زمان بندی شده، محتواهای مورد نظر مدیریت از طریق پست الکترونیک و یا روش های پیام رسانی دیگر در اختیار کاربر قرار گیرد. این گونه اقدامات در تقویت ارتباط کاربر و سازمان و نیز تبدیل مشتریان بالقوه به بالفعل نقش بسزایی دارند.

زیر سیستم مدیریت وظایف سامانه دنانت دارای پیشرفته ترین طراحی برای زمان بندی و اجرای وظایف تکراری و ... است که به جرأت می توان گفت در میان سامانه های دیده شده بی نظیر است.

سامانه دنانت دارای بخش مدیریت گردش کار با امکانات فراوان است. این بخش نیز در پیشرفته ترین حالتی که از یک برنامه تحت وب می توان انتظار داشت به صورت کاملاً گرافیکی و با امکان Drag & Drop طراحی و توسعه داده شده است.

سیستم پیشرفته مدیریت دانلود

سامانه دنانت با سهولت تمام امکان قراردادن فایل برای دانلود توسط کاربران سایت شما را فراهم می کند. اما گاهی شاید بخواهید فایلی فقط توسط کاربران مجاز قابل دریافت باشد. و یا مثلاً بخواهید تعدادی مقاله یا محصول دیجیتال را به فروش برسانید. سامانه دنانت دارای سیستم محافظت دانلود پیشرفته ای است که دارای ویژگی های منحصر به فردی است. در بسیاری سامانه ها ممکن است به صورت اسمی امکان محافظت دانلود وجود داشته باشد اما در پیاده سازی جزییات و امکاناتی که ممکن است مشتری از آن ها آگاه نباشد، اقدامات لازم صورت نگرفته است. از جمله برخی ویژگی های پیشرفته که در سامانه دنانت پیاده سازی شده است می توان به موارد زیر اشاره نمود.

 • امکان پردازش موازی درخواست های دریافت فایل برای هر کاربر و قابلیت دریافت چندین فایل به طور همزمان و به صورت چند ریسمانی.
 • دارا بودن سیستم حفاظتی (Protection) پیچیده و پیشرفته برای فایل های بارگذاری شده در سامانه به طوری که حتی در صورت کشف و انتشار و به اشتراک گذاری آدرس پیوند ها توسط کاربران امکان دریافت آن ها برای سایر کاربران میسر نخواهد بود. اصولاً در این سامانه به جهت افزایش امنیت تمامی منابع از طریق زیر سیستم مربوطه به روش Proxy مخفی شده اند و صرفا از طریق عبور از مراحل اعتبار سنجی سامانه امکان دستیابی و دریافت وجود دارد.
 • یک ویژگی بارز دیگر امکان Resume برای دریافت فایل می باشد. به صورت ساده این امکان به این معنی است که کاربر می تواند دریافت فایل را هر زمان متوقف کند و در زمان مورد نظر آن را ادامه دهد. با وجود این قابلیت نیاز نخواهد بود تا دریافت فایل مجدداً از ابتدا آغاز شود، بلکه ادامه میزانی که پیشتر دریافت شده دانلود خواهد شد.

پنل ویژه مشتریان و مخاطبان سایت شما

سامانه دنانت شاید تنها سامانه مدیریت وب سایت باشد که علاوه بر دارا بودن پنل مدیریت بسیار حرفه برای تیم مدیریت وب سایت شما، دارای یک پنل پیشرفته برای مشتریان شما نیز می باشد. به طور مثال چنانچه وب سایتی با امکانات فروشگاهی خریداری کرده باشید، یک پنل قدرتمند در اختیار شما قرار می گیرد تا از طریق آن بتوانید محصولات خود را در سایت قرار دهید و بخش های گوناگون وب سایت را مدیریت نمایید. اما علاوه بر آن هر یک از مشتریان فروشگاه شما که سفارشی را ثبت می نمایند به پنل زیبا و پیشرفته ای دسترسی خواهند داشت که می توانند جزییات و سابقه سفارشات، پرداخت ها، فاکتورها، پروفایل، وضعیت عضویت ویژه، موجودی حساب سپرده کاربری، اشتراک های خود در خبرنامه های گوناگون و بسیاری موارد دیگر را در آن مشاهده و مدیریت نمایند.

در کمتر سیستمی با این کیفیت و وسعت پنل کامل و زیبایی در اختیار مشتری قرار می گیرد. پنل مشتری نیز مانند پنل مدیریت سامانه با استفاده از جدید ترین فناوری های روز به صورت  واکنشگرا و بسیار زیبا طراحی شده و دارای امکانات متعددی می باشد از جمله انواع نمودار های گویا، زیبا و کاربردی، نمایش Notification های مربوطه و بسیاری موارد دیگر. زیبایی و قدرت و امکانات این پنل خود می تواند عامل جذب مشتری برای وب سایت شما باشد.

یکپارچگی و تعامل زیر سیستم های مختلف در سامانه دنانت

از آنجا که توسعه سامانه دنانت توسط تیم واحدی از کارشناسان دنانت با به کارگیری اصول مهندسی نرم افزار صورت می گیرد و بر خلاف بسیاری سامانه های رایج به صورت جزیره ای و با کمک افزونه ها یا ماژول های متعددی که توسط برنامه نویس های مختلف تولید شده است، نمی باشد لذا دارای هماهنگی و یکپارچگی کاملی بود و تمام زیر سیستم های آن به خوبی با هم تعامل و همکاری دارند.

پشتیبانی محتوایی وب سایت و بازاریابی دیجیتال

وب سایت بدون محتوا مانند خودروی بدون چرخ عملکرد ناقصی خواهد داشت. دنانت نه تنها سامانه مدیریت وب سایت را در اختیار شما قرار می دهد بلکه اگر لازم باشد می تواند در زمینه محتوای آن نیز شما را یاری نماید. بدیهی است تمام استانداردهای واکنشگرایی و بهینه سازی محتوا برای موتور های جستجو در بارگذاری محتوای وب سایت اعمال خواهد شد.

ما در زمینه بازاریابی دیجیتال نیز می توانیم پشتیبان شما باشیم. پیاده سازی اتوماسیون بازاریابی در وب سایت، شما را قادر خواهد نمود تا بدون صرف هزینه مستمر برای نیروی بازاریابی، از بسترهای تحت وب، مشتریان بالقوه بیشتری را جذب و با مرور زمان آن ها را به مرحله خرید نزدیک تر نمایید.
در این نوع از بازاریابی که به بازاریابی درونگرا مرسوم است، کسب و کارها به جای تبلیغات مستقیم که اثربخشی بسیار کمی دارند، با خلق ارزش برای مشتریان بالقوه، موافقت ایشان را برای برقراری ارتباط عمیق تر دریافت می دارند. بدین ترتیب با شناخت دقیق «مشتریان» و «محصولات»، نقشه راهی جهت تولید محتوای اثربخش و خلق ارزش طراحی می گردد.

در مرحله بعدی محتوای ارزشمند تولید شده از طریق کانال های تبلیغاتی و شبکه های اجتماعی در معرض دید مشتریان بالقوه قرار خواهد گرفت و از آن ها دعوت می شود که برای دریافت محتوای تولید شده، اطلاعات تماس خود را ثبت نمایند. پس از ثبت درخواست مشتری، طی یک فرآیند از پیش تعریف شده، مشتری در بازه های زمانی مشخص، ایمیل هایی کاملاً مرتبط با نوع نیاز خود دریافت خواهد کرد. با نگرش به شخصی سازی این ایمیل ها با استفاده از اطلاعات مشتری و ارائه اطلاعات ارزشمند به منظور تصمیم گیری بهتر و هوشمندانه تر، می توانید در نقش یک راهنمای معتبر، با مرور زمان اعتماد مشتریان بالقوه را جلب کرده و با ارائه پیشنهادهای خود، مشتریان بالقوه را به خریدار تبدیل کنید.

پس از تدوین برنامه اتوماسیون بازاریابی و تکمیل فرآیند بازاریابی درونگرا، استفاده از پتانسیل های شبکه های اجتماعی برای تقویت فرآیند بازاریابی دیجیتال اهمیت زیادی دارد. برای تدوین راهبرد و برنامه بلند مدت بازاریابی در شبکه های اجتماعی، در گام اول با توجه به ویژگی های گروه مشتریان، شبکه های اجتماعی هم راستا با اهداف کسب و کار شما انتخاب می شوند. سپس برنامه جامعی به منظور تولید محتوای اثربخش برای گروه های مختلف مشتریان در این شبکه ها طراحی می گردد که در نهایت هدف دیجیتال برندینگ را در سطح رسانه های اجتماعی دنبال خواهد کرد. با کمک محتوای تولیدی برای شبکه های اجتماعی و خلق ارزش برای مشتریان، چرخه بازاریابی درونگرا و استفاده از امکانات اتوماسیون بازاریابی کامل تر شده و اثربخشی آن مرکب خواهد شد.