خدمات دنانت

آشنایی با خدمات دنانت و مزایای آن

برای برطرف کردن تردیدهای شما و تضمین کیفیت خدمات راهکاری داریم.

 • چطور باید به یک شرکت طراحی وب سایت اطمینان کنم؟
 • چطور مطمئن باشم وب سایت طراحی شده دارای امنیت کافی هست؟
 • از کجا بدانم وب سایت طراحی شده از فناوری های روز استفاده می کند یا خیلی زود قدیمی و غیر قابل استفاده خواهد شد؟
 • اگر هزینه خدمات را پرداخت کنم، چه تضمینی وجود دارد که کیفیت وب سایتی که طراحی می کنند رضایت من را تامین کند؟
 • آیا در صورت عدم رضایت از کیفیت کار باید با تمام پولم خداحافظی کنم ؟!
 • چه طور مطمئن باشم که خدمات پشتیبانی مناسبی دریافت می کنم؟
 • چه تضمینی هست که بعد از تحویل پروژه کسی پاسخگوی ما باشد؟

کاملاً شما را درک می کنیم و آماده پاسخگویی و جلب اطمینان شما هستیم.
پرسش های بالا و بسیاری موارد دیگر مسائلی هستند که صاحبان کسب و کار هنگام انتخاب ارائه دهنده خدمات طراحی وب سایت با آن مواجه می شوند. خوشبختانه بر اساس روش و مدل کسب و کار و ارائه خدمات دنانت، پاسخ های قانع کننده و اعتماد سازی برای همه این موارد وجود دارد.

ارائه نرم افزار وب سایت به صورت خدمت (SaaS)

ما طراحی وب سایت شما را با مدل SaaS ارائه می کنیم تا نرم افزار وب سایت شما به صورت مستمر همگام با آخرین فناوری های روز نرم افزار به روز شود.
در شیوه سنتی و قدیمی طراحی سایت، پس از طراحی و تحویل وب سایت، نرم افزار و امکانات وب سایت شما توسعه و بهبودی نخواهد داشت، اما در مدل SaaS وب سایت شما پس از طراحی و تحویل همچنان توسعه و بهبود می یابد و حتی امکانات جدیدی به آن اضافه می شود.
در مدل SaaS وب سایت شما بدون نیاز به پرداخت هزینه اضافی، همگام با آخرین فناوری های روز نرم افزار به روز شده و توسعه می یابد. لطفاً اگر علاقه مند هستید در مورد مدل SaaS اطلاعات بیشتری کسب نمایید، اینجا کلیک کنید.

پس از دریافت وب سایت خود و دسترسی کامل به سامانه مدیریت آن، شما ۱۴ روز زمان در اختیار خواهید داشت تا کارآمدی سامانه و کیفیت آن را  مورد بررسی قرار دهید. و در صورتی که از وب سایت خود به هر دلیل رضایت کافی نداشتید، تمام وجه پرداختی شما در کمتر از ۲۴ ساعت کاری بازگشت داده خواهد شد. کافی است با ما تماس بگیرید و درخواست بازگشت وجه خود را اعلام نمایید، وجه شما بدون هیچ پیش شرطی طی ۲۴ ساعت کاری به طور تمام و کمال به شما پرداخت خواهد شد، ملاک ما تنها رضایت شخصی شما است. درباره خدمات بازگشت وجه دنانت بیشتر بدانید.

سرویس وب‌سایت

به دنبال نقطه ای برای شروع هستید؟

«راهکار استاندارد» نقطه شروعی است که تمام نیازمندی های یک کسب و کار برای اطلاع رسانی در مورد فعالیت ها، خدمات، محصولات، اخبار و بسیاری موارد دیگر را به خوبی پوشش می دهد. وب سایت شما در این راهکار با ارائه فرم ساز اختصاصی، سامانه مدیریت انحصاری تصاویر، تنظیمات لایه نمایش، داشبورد مدیریتی با تحلیلگر لحظه ای و پیاده سازی آخرین استانداردهای طراحی واکنشگرا، چیزی فراتر از یک وب سایت معمولی خواهد بود.

نیازمند راهکار کامل تری هستید؟

ما در «راهکار ویژه» می توانیم با برگزاری جلسه نیازسنجی و شناخت دقیق نیازمندی ها و اهداف کسب و کار شما، سرویس یکپارچه ای را از خدمات نرم افزاری و بازاریابی برایتان طراحی کنیم و در قالب SaaS در اختیارتان بگذاریم. «راهکار ویژه» مناسب کسب و کارهایی است که نیازهایشان فراتر از امکاناتی است که در «راهکار استاندارد» ارائه می شود. با راهکار ویژه لذت توسعه پذیری سامانه دنانت را تجربه کنید.


پرسشی دارید؟ همین حالا درخواست مشاوره ثبت کنید

با پر کردن فرم زیر، کارشناسان ما برای ارائه اطلاعات تکمیلی با شما تماس خواهند گرفت.
لطفا اطلاعات خود را به طور کامل وارد نمایید.
اگر سوال بخصوصی دارید در بخش توضیحات بنویسید تا کارشناس مرتبط با شما تماس بگیرد.

 • پر کردن فیلدهای، نام و نام خانوادگی، تلفن همراه و پست الکترونیک (ایمیل) الزامی می باشد.
 • با ارائه توضیحات در مورد فعالیت شغلی خود و مواردی که در مورد آن ها به مشاوره نیاز دارید، مشاوره حرفه ای و کاملتری دریافت خواهید نمود.
 • پس از تکمیل فرم، همکاران ما در طی ساعات کاری با شما تماس می گیرند و زمان استفاده از مشاوره رایگان را با شما هماهنگ می کنند.
 • کارشناسان دنانت در زمان هماهنگ شده با شما تماس خواهند گرفت و پاسخگوی پرسش ها و ابهامات شما خواهند بود.